Rusza rekrutacja do przedszkoli

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 19 marca 2024    11:19

Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Zapoznajcie się z pakietem podstawowych informacji

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli dziś (19 marca o godz. 12:00) rozpoczynamy zbieranie wniosków od rodziców przyszłych przedszkolaków.

Podobnie jak w latach ubiegłych rodzice, których dzieci rozpoczynają edukację przedszkolną, będą mogli dokonać rejestracji do przedszkola za pośrednictwem strony internetowej przedszkola-marki.nabory.pl

Wypełniony wniosek należy przesłać elektronicznie, następnie wydrukować, podpisać i zanieść do placówki pierwszego wyboru wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie zaznaczonych kryteriów.

W najbliższym roku szkolnym wychowaniem przedszkolnym mogą być objęte dzieci urodzone w roku 2021, 2020 oraz 2019, natomiast dzieci 6-letnie  (urodzone w 2018 roku) są zobowiązane do odbycia rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego. Dzieci 6-letnie, które odbyły wcześniej roczne obowiązkowe wychowanie przedszkolne, mogą również na wniosek rodziców, rozpocząć naukę w klasie I szkoły podstawowej.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy zapraszamy do kontaktu z wybraną placówką lub Centrum Usług Wspólnych tel. 22 771 35 86 wew. 19, email: cuw@marki.pl

Galeria

zdjecie: 131937
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry