Sprzątanie na Strudze. Zapraszamy!

START:    23 marca 2024    09:00 Ul. Agrarna, 05-270Marki

Tomasz Paciorek

 22 marca 2024    20:29

 

Już jutro, tj. 23.03.2024 r. od godziny 9.00 sprzątamy las na Strudze, przy ul. Agrarnej. Serdecznie zapraszamy okolicznych mieszkańców do działania. Nasi działacze nie są z cukru i deszczu się nie boją, a Wy? PS. Dla dzieci i młodzieży przewidziane drobne upominki i poczęstunek oraz zaświadczenia o wolontariacie dla lepszej oceny z zachowania.

Foto: Przykładowe. Internet.

Galeria

zdjecie: 131950
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry