Pomoc dla Pana Zenka. Kilka dni temu spłonął mu dom

Tomasz Paciorek

 29 marca 2024    10:04

W marcu 2024 r., przy ul. Jana Pawła II w Markach, spłonął rodzinny dom naszego sąsiada - Pana Zenka. Wszyscy są cali i zdrowi, ale dom nadaje się jedynie do generalnego remontu.

Wiele rzeczy: ubrania, przedmioty użytku codziennego, pamiątki rodzinne, zdjęcia, instrumenty – spłonęły. Nie ocalało prawie nic.

Mimo ogromu tej tragedii jesteśmy razem z Panem Zenkiem i jesteśmy zdeterminowani, by mu pomóc w wyremontowaniu domu. Będzie to jednak bardzo trudne, bo przewidywane koszty przekraczają możliwości Pana Zenka. Niestety, dom nie był w tym roku ubezpieczony.

Zwracamy się z apelem do Państwa o finansowe wsparcie Pana Zenka.

Zrzutka internetowa stanowi wyjątkową szansę na wspólną mobilizację dla dobra wspólnoty. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na remont domu.

Jeśli masz możliwość dołącz do tej szlachetnej inicjatywy. Wspólnie możemy uczynić ten czas wyjątkowym w szczególności dla Pana Zenka, wprowadzając do jego życia uśmiech i trochę magii świątecznej w obliczu tak wielkiej tragedii.

Link do zrzutki internetowej TUTAJ

Załączniki:

zrzutka.jpg

Galeria

zdjecie: 131972
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry