Wesołych Świąt życzy Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

Tomasz Paciorek

 29 marca 2024    18:28

 

Szanowni Państwo,
niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie ze sobą odrodzenie duszy i ciała, napełni Was wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności dnia codziennego i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Spokojnych, zdrowych, bezpiecznych i wesołych Świąt Wielkanocnych życzą wszystkim mieszkańcom Marek członkowie i sympatycy Stowarzyszenie MARKI-PUSTELNIK-STRUGA.

Galeria

zdjecie: 131978
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry