Nowa linia autobusowa w Markach

Tomasz Paciorek Wybory

 2 kwietnia 2024    09:17

Na finał kampanii wyborczej Tomasza Paciorka zaplanowaliśmy coś wyjątkowego. W piątek 5 kwietnia przez Marki przejedzie autobus zupełnie nowej linii - 17.

Przejazd autobusu to ostatni akcent kampanii Tomasza Paciorka, kandydata na burmistrza miasta Marki i jego drużyny. Wyruszymy o godzinie 15:00 ze Strugi (z okolic pawilonu handlowego przy ul. Legionowej) i przejedziemy najważniejszymi ulicami miasta.

Siedemnastka będzie po drodze zatrzymywać się w różnych miejscach, tak żeby mieszkańcy z każdego rejonu miasta mogli spotkać się z kandydatami na radnych.

Dwupiętrowy autobus znany z londyńskich ulic to nieprzypadkowy pomysł. Angielskie wpływy są do dziś widoczne w naszym mieście. Rodziny Briggsów oraz Whiteheadów znacząco przyczyniły się do rozwoju Marek.

Znacznie ma również numer linii – 17. To numer, pod którym wyborcy będą mogli znaleźć kandydatów z KWW Tomasza Paciorka na kartach wyborczych.

Szczegóły przejazdu linii 17 dostępne są na profilu na portalu Facebook.

Zapraszam również do odwiedzenia strony www.tomaszpaciorek.pl Jest tam program wyborczy oraz prezentacja kandydatów do rady miasta Marki.

Zapraszamy

Galeria

zdjecie: 131983
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry