2 kwietnia 2024    13:15

PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
taneczny footloose

instruktor KINGA JAKUBOWSKA

bilety 10 zł – odbiór w sekretariacie MOK, Fabryczna 2, tel.22 781 14 06, www.mokmarki.pl

Zapraszamy taneczne pary w pierwszy czwartek kwietnia!

Wiosnę warto zacząć z przytupem i dołączyć do grupy tanecznej dla młodzieży i dorosłych, pierwsze zajęcia 4 kwietnia o godz.19.00! Rozpoczynamy nowy cykl dla miłośników tańca w parach oraz wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się kroków i zabłysnąć na parkiecie! Zapomnijcie o kursie tańca, od kwietnia piszecie się na taneczny „footloose”. Notujcie w kalendarzach: w pierwszy czwartek miesiąca spotykamy się w MOK-u, ul. Fabryczna 2. Zapraszamy pary, które mają ochotę tańczyć różne style tańca użytkowego. Będziemy tańczyć disco sambę, swing, rock&roll oraz dance show. To na początek! Może wymyślimy razem swój taniec? Taneczne czwartki  poprowadzi Kinga Jakubowska. Zajęcia będą miały charakter klubowy i będzie obowiązywała symboliczna składka. Więcej informacji na stronie mokmarki.pl, w zakładce „repertuar”. Zapisujemy tylko pary! Soliści muszą się uzbroić w cierpliwość albo poszukać odpowiedniego partnera.

Zapraszamy 4 kwietnia, godz. 19.00, bilety w cenie 10 zł na mokmarki.pl oraz w kasie MOK.

 

Galeria

zdjecie: 131984
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry