spektakl - MIŁOŚCI ZAWIŁOŚCI

START:    13 kwietnia 2024    18:00 Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego, ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki

Antonina Van Dessel MOK

 2 kwietnia 2024    13:24

Zapraszamy na spektakl w wykonaniu : AmoTeatr - MIŁOŚCI ZAWIŁOŚCI 

bilety 10 zł – odbiór w sekretariacie MOK, Fabryczna 2 tel.22 781 14 06, www.mokmarki.pl

„Miłości zawiłości” to mini rewia w kilku scenach, które sam Czechow nazywał żartami scenicznymi. Opowiada historię ludzi poszukujących miłości, zagubionych, samotnych i… kłótliwych. Oczywiście, jak na komedię przystało, wszystko dobrze się kończy. Spektakl inspirowany jednoaktówkami Antona Czechowa („Niedźwiedź i „Oświadczyny”) wyreżyserował Paweł Rusinowski. Występują aktorzy scen warszawskich: Małgorzata Majewska, Piotr Wiszniowski i Piotr Chomik. Przedstawienie zostało okraszone piosenkami z muzyką Szymona Kataszka, Artura Golda, Ralpha Erwina i Tadeusza Mullera w aranżacji Dawida Ludkiewicza.

Galeria

zdjecie: 131985
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry