Bajka w Strudze - BURZA MÓZGÓW

START:    14 kwietnia 2024    12:00 Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego, ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki

Antonina Van Dessel MOK

 2 kwietnia 2024    13:28

Zapraszamy na spektakl teatru BAJADERKA dla dzieci od lat 3 pt. BURZA MÓZGÓW. 

Zespół Szkół nr 2, ul. Wczasowa 5

wstęp wolny

Wszyscy ciekawscy świata do Strugi! Zapraszamy na spektakl familijny pt. „Burza Mózgów” w wykonaniu Teatru BAJADERKA.

Już 14 kwietnia o godz.12.00  hala sportowa Zespołu Szkół Nr 2 zamieni się w tajemnicze, podziemne laboratorium Doktorka Wątróbki, gdzie wspólnymi siłami uruchomimy Maszynę Parową!

Zaprosimy do niesamowitych doświadczeń i eksperymentów oraz zbadamy wpływ różnych substancji na nasze zdrowie i życie.

Pomocny okaże się głos Robota Andronetki, skonstruowanego przez Doktorka, która określi nam nasze ludzkie słabości, ale też wskaże kierunek zdrowego stylu życia! Z jakiego powodu jesteśmy podatni na różne substancje? I skąd się one biorą?

Przezabawne Szalone Mózgi – Pacynki pomogą nam wspólnie rozwiązać zagadki i łamigłówki oraz pokażą, jak mieć wokół siebie wielu przyjaciół! Przed nami swoista Burza Mózgów!

wystąpią : Doktorek Wątróbka, Robot Andronetka, Manekin Harold, Szalone Mózgi – Majordomus i Milejdi. Prosimy o punktualne przybycie! Wstęp wolny!

Galeria

zdjecie: 131986
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry