Taneczny "footloose"

Tadeusz Markiewicz MOK

 4 kwietnia 2024    08:59

Zapraszamy taneczne pary w pierwszy czwartek kwietnia!

Wiosnę warto zacząć z przytupem i dołączyć do grupy tanecznej dla młodzieży i dorosłych. Pierwsze zajęcia 4 kwietnia o godz.19.00! Rozpoczynamy nowy cykl dla miłośników tańca w parach oraz wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się kroków i zabłysnąć na parkiecie! Zapomnijcie o tradycyjnym kursie tańca, od kwietnia piszecie się na taneczny „footloose”. Notujcie w kalendarzach: w pierwszy czwartek miesiąca spotykamy się w MOK-u, ul. Fabryczna 2. Zapraszamy pary, które mają ochotę tańczyć różne style tańca użytkowego. Będziemy tańczyć disco, sambę, swing, rock&roll oraz dance show. To na początek! Może wymyślimy razem swój taniec? Taneczne czwartki  poprowadzi Kinga Jakubowska. Zajęcia będą miały charakter klubowy i będzie obowiązywała roczna symboliczna składka. Więcej informacji na stroniemokmarki.pl w zakładce „repertuar”. Zapisujemy tylko pary! Soliści/solistki muszą się uzbroić w cierpliwość albo poszukać odpowiedniego partnerki/partnera.

Galeria

zdjecie: 131993
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry