Kandydaci KWW Burmistrza Jacka Orycha - okręg 1

START:    7 kwietnia 2024    21:00

Paweł Pniewski Wybory

 5 kwietnia 2024    23:57

Kandydaci KWW Burmistrza Jacka Orycha z okręgu nr 1 to mieszanka doświadczenia, energii i pracowitości:

1. Jarosław JAŹDZIK
Znajomi mówią, że wszędzie go pełno. Jest dobrym duchem wielu mareckich wydarzeń, choć jest jak najbardziej człowiekiem z krwi i kości. Powodów do dumy dostarczył mu udział w reaktywowaniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach.

2. Anna CHOJECKA
Nauczycielka, rodowita mieszkanka Marek przywiązana do tradycyjnych wartości. Jest emerytowaną nauczycielką, która nie spoczęła na laurach. Udziela się jako wolontariuszka w różnych projektach, w których na pewno braliście udział!

3. Małgorzata WASZEWSKA
Kobieta, która przekuła marzenia w rzeczywistość. Do Rady Miasta kandyduje bowiem osoba, która chciała stworzyć miejsce z prawdziwym leczniczym i naturalnym mikroklimatem. I tak powstała Jaskinia Solna Eden. A że Małgosi energii nie brakuje…

4. Emilia PAŁUSKA
Przedsiębiorcza kobieta i szczęśliwa mama. Od sześciu lat prowadzi żłobek "Nasze Skarby". Dzięki temu jak mało kto zna potrzeby mareckich rodziców. Angażuje się w pomoc dla domów dziecka oraz dzieci z rodzin dotkniętych ubóstwem.

5. Andrzej KURSA
Na budowaniu zna się jak mało kto, a takich ludzi nam potrzeba. Będzie gospodarskim okiem patrzył m.in. na modernizację ulicy Ząbkowskiej. Jest gorącym zwolennikiem budowy miniMCERu przy ul. Zygmuntowskiej.

6. Maciej TRACZYK
34-letni mieszkaniec Marek, jest kandydatem do Rady Miasta Marki, który wniesie nowe spojrzenie, młodość, energię i nowoczesność. Posiada tytuł magistra w zakresie Zarządzania Biznesem i Finansami oraz bogate doświadczenie zawodowe w mediach, co chce wykorzystać do poprawy życia mieszkańców, koncentrując się na nowych rozwiązaniach, potrzebach rodzin i poprawie komunikacji.

7. Danuta STEFANIAK
Kobieta – instytucja. Życzliwa, pomocna, uczynna. Mieszkanka naszego miasta od urodzenia. Przez wiele lat była nauczycielką, a także wicedyrektorką szkoły. Zna samorząd od podszewki. Już dwukrotnie była radną naszego miasta.


Zachęcamy do przeczytania Ekspresu Wyborczego, gdzie znajdziecie program wyborczy na kolejną kadencję oraz pełne sylwetki kandydatów na radnych:

LINK

Galeria

zdjecie: 131997
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry