Kandydaci KWW Burmistrza Jacka Orycha - okręg 2

START:    7 kwietnia 2024    21:00

Paweł Pniewski Wybory

 5 kwietnia 2024    23:57

Kandydaci KWW Burmistrza Jacka Orycha z okręu nr 2 to ludzie czynu, a nie jałowych dyskusji. Prezentujemy naszą drużynę w wyborach do Rady Miasta Marki:

1. Grzegorz CHWIŁOC-FIŁOC
Menedżer, radny, społecznik, harcerz, przewodniczący Rady Rodziców w „Jedynce”. I jeszcze długo można byłoby wymieniać jego aktywności.

2. Magdalena SZAFARZ
Założycielka „Akademii Pani Szafki” i kobieta przedsiębiorcza, która propaguje lokalny patriotyzm. A do tego udziela się w projektach charytatywnych i znajduje czas na pracę samorządową.

3. Robert SZAFRAŃSKI
Radny z ogromnym doświadczeniem. Obiecuje, że gospodarskim okiem będzie doglądał realizacji nadchodzących inwestycji. Jednym z jego głównych celów jest rekultywacja mareckiej zwałki.

4. Marek MIELCZAREK
Jeden z najbardziej zabieganych mieszkańców – dosłownie i w przenośni. Przedsiębiorca, społecznik, samorządowiec i biegacz. W swoim DNA ma zakodowaną potrzebę pracy dla dobra wspólnego.

5. Marcin CHOROŚ
Mieszkaniec Marek od urodzenia, z wykształcenia – informatyk, który ma w sobie żyłkę do przedsiębiorczości. Po godzinach wyrusza na długie wyprawy rowerowe, które przynoszą pomysły… co jeszcze można byłoby zmienić w naszym mieście

6. Beata PISARSKA
Kobietą z ogromną wiedzą o pomocy społecznej. Zna tę tematykę od podszewki. Pracując w OPS poznała spektrum najtrudniejszych problemów, z którymi borykają się nasi mieszkańcy. I, co najważniejsze, wie jak je rozwiązać!

7. Ewa GUZEWICZ
Społeczniczka, pasjonatka sportu, honorowa dawczyni krwi. Ewa obiecuje, że będzie blisko ludzi, że będzie ich słuchać i wspierać w codziennych sprawach. Znajomi, którzy ją polecają, podkreślają, że jest skuteczna i wytrwała.

8. Paweł PNIEWSKI
Znajomi żartują, że działalność społeczną wyssał z mlekiem matki. I rzeczywiście – wszędzie go pełno. Kipi kreatywnością, co udowodnił jako radny, pracownik urzędu oraz jako członek lokalnych stowarzyszeń.


Zachęcamy do przeczytania Ekspresu Wyborczego, gdzie znajdziecie program wyborczy na kolejną kadencję oraz pełne sylwetki kandydatów na radnych:

Galeria

zdjecie: 131998
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry