Kandydaci KWW Burmistrza Jacka Orycha - okręg 3

START:    7 kwietnia 2024    21:00

Paweł Pniewski Wybory

 5 kwietnia 2024    23:57

Kandydaci KWW Burmistrza Jacka Orycha z okręgu wyborczego nr 3 to osoby aktywnie działające na rzecz naszego miasta w ramach organizacji społecznych oraz nieformalnych grup mieszkańców:

1. Agnieszka LUŻYŃSKA
Przewodnicząca Rady Miasta. Osoba o niespożytej energii. Spotkacie ją podczas wydarzeń kulturalnych, rekreacyjnych czy charytatywnych. Nigdy nie pozostawała obojętna wobec potrzeb najsłabszych. W pracy samorządowej stawia na kulturę i edukację.

2. Marlena STOSIO
Działa w Markach na różnych polach, bo chce być dumna z miejsca, w którym mieszka. Kobieta sukcesu – z powodzeniem prowadzi działalność gospodarczą. Żadnej pracy się nie boi – społecznej, charytatywnej, samorządowej.

3. Arkadiusz POLOWCZYK
Aktywny mieszkaniec, wolontariusz i działacz. Do Rady Miasta wniesie ogromną wiedzę i doświadczenie z dziedziny zarządzania. Podkreśla, że jako mąż i ojciec doskonale rozumie potrzeby mareckich rodzin.

4. Dagmara SZAFRAŃSKA
Druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej. Działa m.in. w Mareckim Klubie Kobiet z Pasją. Przyjaciółki mówią o niej: kobieta orkiestra, a koledzy z OSP są przekonani, że dobrze sprawdzi się w roli radnej.

5. Tomasz LIPKA
Rodowity mieszkaniec Marek (od trzech pokoleń), lokalny przedsiębiorca, wędkarz. Na sercu leżą mu trzy sprawy: poprawa miejskiej infrastruktury, zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców oraz budowa nowego liceum.

6. Ksawery MIKOSZ
Sąsiedzi z ul. Małachowskiego dobrze go znają z jego aktywności społecznej. Postrzega nasze miasto przez pryzmat wielu nowych możliwości, które warto – wespół w zespół z aktywnymi mieszkańcami – wykorzystać dla wspólnego dobra.

7. Jacek ORYCH
Społecznik, inicjator wielu akcji, m.in. "TAK dla Obwodnicy Marek". Samorządowiec od 2006 roku, obecny burmistrz Marek. Człowiek z otwartą głową na zmiany, zna potrzeby Marek i skutecznie je realizuje.


Zachęcamy do przeczytania Ekspresu Wyborczego, gdzie znajdziecie program wyborczy na kolejną kadencję oraz pełne sylwetki kandydatów na radnych:

Galeria

zdjecie: 132000
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry