Kandydaci KWW Burmistrza Jacka Orycha - okręg 4

START:    7 kwietnia 2024    21:00

Paweł Pniewski Wybory

 5 kwietnia 2024    23:56

Kandydaci KWW Burmistrza Jacka Orycha do rady miasta z okręgu nr 4 to osoby dynamiczne, doświadczone i pełne chęci do działania. Połączyło ich hasło „Tak, zmieniamy Marki!”. Poznajcie ich:

1. Andrzej NADOLSKI
Wszędzie go pełno. Zgłasza pomysły do budżetu obywatelskiego (i wygrywa), włącza się i inspiruje akcje charytatywne, jest jednym z najbardziej aktywnych radnych. Stawia sobie ambitne cele.

2. Urszula PASZKIEWICZ
Optymistka z racjonalnym spojrzeniem na życie, zakochana w Strudze. Działa zarówno na rzecz dzieci jak i środowiska senioralnego. Wierzy w ideę współpracy i porozumienia.

3. Przemysław LIS
Mieszkaniec Strugi od urodzenia. Lokalny przedsiębiorca, którego wyroby chwalą w całych Markach. Mocno związany z Marcovią Marki, za którą dałby się pokroić…

4. Lilianna JAROŃ
Nowa twarz w naszej ekipie. Społecznik, który z uporem dąży do celu. Za jeden z największych sukcesów uznaje uruchomienie zespołu przystankowego "Struga Kościół”. Wierzy w powstanie CAF-bis na Strudze.

5. Karolina KLIMOWICZ
To nowa twarz w naszej drużynie, mieszkanka Marek od 13 lat. Karolina kandyduje z wizją realizacji bezpiecznego i nowoczesnego miasta. A t oznacza rozbudowę infrastruktury, komunikacji i miejsc dla dzieci.

6. Jolanta ZAWADZKA
Tej osoby specjalnie przedstawiać nie trzeba. Pani Jolanta udzielała ślubów trzem pokoleniom mieszkańców naszego miasta. Nie zamierza siedzieć bezczynnie na emeryturze i kandyduje do rady miasta. Brawo!

7. Dariusz PIETRUCHA
Mieszkaniec Strugi od urodzenia, społecznik, przedsiębiorca, samorządowiec. Z ogromnym doświadczeniem zdobytym w zarządzie miasta. Dzięki niemu zrealizowaliśmy wiele inwestycji. Dobra robota, Darku!


Zachęcamy do przeczytania Ekspresu Wyborczego, gdzie znajdziecie program wyborczy na kolejną kadencję oraz pełne sylwetki kandydatów na radnych:

Galeria

zdjecie: 132001
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry