Dziękuję. Tomasz Paciorek

Tomasz Paciorek Wybory

 9 kwietnia 2024    11:27

Szanowni Państwo,

Zakończyły się wybory samorządowe 2024 r. Dzięki Państwa zaufaniu po raz kolejny zdobyłem mandat radnego i będę Państwa reprezentantem w Radzie Miasta Marki w kadencji 2024-2029.

Dzięki Państwa głosom oddanym na kandydatów z mojego Komitetu KWW Tomasza Paciorka mandat radnego zdobyli także:

Mikołaj Szczepanowski - radny miasta Marki

Jacek domaszczyński - radny miasta Marki

Karol Banaś

Dziękuję również bardzo serdecznie za oddane na mnie głosy jako kandydata na burmistrza miasta Marki. Zdobyłem 3 232 głosy. (Wyprzedzając liderów partyjnych: PiS, KO i Trzeciej Drogi). Dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do mojego sukcesu.

Gratuluję wyniku wyborczego obecnemu burmistrzowi - Panu Jackowi Orychowi oraz pozostałym kandydatom, którzy wywalczyli mandat radnego.

Przed nami II tura wyborów.

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Paciorek

Galeria

zdjecie: 132006
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry