Przed nami II tura wyborów na burmistrza. Zapraszam na spotkanie

START:    12 kwietnia 2024    08:00 Targowisko przy ul. Paderewskiego w Markach

Tomasz Paciorek Wybory

 10 kwietnia 2024    12:11

Jeszcze raz bardzo dziękuję za Państwa zaufanie i oddane na mnie głosy w wyborach samorządowych, zarówno na radnego jak i na burmistrza.

Przed nami II tura wyborów. W tym czasie zaplanowałem liczne spotkania z mieszkańcami i kolejne rozmowy. Najbliższe już w piątek, tj.12.04.2024 r. od godz. 8:00, na mareckim bazarku przy ul. Paderewskiego.
Zapraszam serdecznie

Tomasz Paciorek

Galeria

zdjecie: 132010
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry