Posprzątamy stare koryto rzeki Długiej w Markach

START:    13 kwietnia 2024    11:00 Zbiórka przy Żabce przy ul. Lisa Kuli 144 w Markach

Tomasz Paciorek

 10 kwietnia 2024    23:06

Zapraszamy na kolejną akcję sprzątania, zorganizowaną przez organizację społeczną Czyste Marki. Akcja ma na celu uprzątnięcie z zalegających śmieci w dawnym korycie rzeki Długiej. Zapraszamy wszystkich eko-wolontariuszy w dn. 13.04.2024 r. o godz. 11:00. Zbiórka przy Żabce przy ul. Lisa Kuli 144 w Markach. Dla uczestników pamiątkowe nagrody. Dla dzieci i młodzieży zaświadczenia o wolontariacie. Zapraszamy serdecznie!

Galeria

zdjecie: 132012
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry