Zazieleniamy Marki!

START:    13 kwietnia 2024    10:00

Paweł Pniewski MSG

 12 kwietnia 2024    14:08

Dołącz do nas by wspólnie zazielenić nasze miasto!

Już w tę sobotę Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze zaprasza wszystkich mieszkańców Marek na pierwsze w tym roku zielone przedsięwzięcie! Tym razem skupimy się na sadzeniu krzewów oraz upiększaniu terenu wokół Szkoły Podstawowej nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 roku od strony ulicy Grunwaldzkiej. Rodzinne aktywności na świeżym powietrzu to doskonały sposób na spędzenie czasu razem! Zapraszamy więc całe rodziny do udziału. Niech nasze dzieci uczą się dbać o otaczającą nas przyrodę, biorąc aktywny udział w sadzeniu roślin!

Przyjdź, przyłącz się do nas i razem zróbmy coś dobrego dla naszego miasta i naszej planety! Nie zapomnij o założeniu wygodnych ubrań i obuwia, resztę potrzebnych rzeczy będziemy mieli ze sobą.

Do zobaczenia w sobotę!

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orych.

Galeria

zdjecie: 132016
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry