PPP w Markach ma dedykowany telefon

Ada Gajek UMMarki

 15 kwietnia 2024    15:09

Kontakt telefoniczny z poradnią psychologiczno-pedagogiczną pod numerem 22 896 52 29Od 2 kwietnia Starostwo Powiatowe w Wołominie prowadzi w naszym mieście filię Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Nasi mieszkańcy sygnalizowali problemy z kontaktem. W związku z tym poradnia uruchomiła dedykowany naszej mareckiej filii numer telefonu - 22 896 52 29. Zachęcamy do korzystania z tego numeru.Przypomnijmy – poradnia jest owocem współpracy naszego miasta ze starostwem powiatowym. Po stronie naszego samorządu leżało znalezienie i przygotowanie lokalu, po stronie powiatu – prowadzenie poradni. Działa ona przy ulicy Generała Józefa Zajączka 26 w MarkachUtworzenie poradni to odpowiedź na potrzeby mieszkańców. Z ankiet, które realizował marecki ratusz przy okazji opracowywania strategii zdrowotnej, wynika, że ponad 38 proc. mieszkańców oczekuje poprawy dostępności usług z zakresu wsparcia psychologicznego

W nowoczesnej placówce znajduje się 5 gabinetów specjalistycznych, które służyć będą dzieciom, młodzieży, a także ich opiekunom i wychowawcom. Pozwolą też na zwiększenie ilości zajęć grupowych, zarówno terapeutycznych, jak i psychoedukacyjnych. Dotychczas mieszkańcy Marek korzystali z filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zielonce.Niezależnie od PPP nasze miasto uruchomiło Centrum Wspierania Rodzin Pomost. Przy Lipowej 2F świadczymy:
  • usługi konsultacji psychologicznej dzieci, młodzieży i dorosłych

  • usługi psychoterapii dzieci młodzieży, dorosłych i rodzin jako całości

  • zajęcia psychoedukacyjnych dla rodziców i dzieci

Galeria

zdjecie: 132021
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry