Debata na żywo w TVP3 Orych - Paciorek

START:    19 kwietnia 2024    19:00 TVP3

Tomasz Paciorek Wybory

 16 kwietnia 2024    11:52

Debata w TVP3
19 kwietnia | godz. 19.00


Jacek Orych oraz Tomasz Paciorek wezmą udział w debacie na antenie TVP 3.15 kwietnia z rana telewizja sformułowała zaproszenie do sztabów obu kandydatów, które od razu zdecydowały się na udział. Rozmowa na antenie ogólnodostępnej i niezależnej od lokalnych spraw stacji telewizyjnej to doskonałe rozwiązanie. Kandydaci będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Załączniki:

debata.jpg

Galeria

zdjecie: 132022
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry