Debato w radio na żywo. Orych - Paciorek

START:    19 kwietnia 2024    07:15 Radio Warszawa, 106,2 FM

Tomasz Paciorek Wybory

 17 kwietnia 2024    10:46

Jacek Orych oraz Tomasz Paciorek wezmą udział w debacie zorganizowanej przez Radio Warszawa 106,2 FM. Będą odpowiadać na pytania redaktora, ale też będzie okazja do zadania pytań sobie nawzajem.

Rozmowa zaplanowana jest na godzinę 7:15 w piątek 19 kwietnia.

To kolejna okazja do debaty zorganizowanej przez niezależne medium. Już wcześniej sztaby obu kandydatów zgodziły się na udział w spotkaniu organizowanym przez TVP 3 Warszawa. Tomasz Paciorek zmierzy się z Jackiem Orychem w telewizyjnej debacie 19 kwietnia o godz. 19!

Galeria

zdjecie: 132024
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry