Historyczna debata w TVP3

Tomasz Paciorek Wybory

 19 kwietnia 2024    23:49

 

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu debaty. To była pierwsza w historii telewizyjna debata kandydatów na Burmistrza Marek. Jedyną kwestią, w której się w pełni zgodziłem z konkurentem był apel o udział w niedzielnych wyborach. W pozostałych nasze oceny często się różniły. Musiałem przypomnieć o błędach Burmistrza takich jak rezygnacja z zakupu gruntu za 160 zł za metr, podczas gdy brakuje publicznych działek pod realizacje miejskich inwestycji. Mogłem ten temat rozwinąć mówiąc więcej o polityce uległości wobec niektórych deweloperów, ale zabrakło czasu.

Odpowiadając na pytania zadane przez mieszkańców poruszyliśmy wiele ważnych kwestii. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu jedno z pytań od "przypadkowego” mieszkańca zadał radny z komitetu Burmistrza. Redaktor przeprosił za ten incydent, który podważał wiarygodność debaty. Nie mam pretensji do TVP, mogli nie wiedzieć z kim rozmawiają. Mój przeciwnik z pewnością wiedział. Uważam, że po prostu głupio wyszło. Dałem radę, chociaż rywal grał znaczonymi kartami.

Galeria

zdjecie: 132027
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry