22 kwietnia 2024    10:20

Kilka tygodni temu rozpoczęliśmy kampanię wyborczą pod hasłem "Łączą nas Marki". Udało się zdobyć 4 mandaty radnych. Walczyliśmy również o stanowisko burmistrza naszego miasta. Jednakże II tura wyborów przechyliła szalę zwycięstwa na korzyść Jacka Orycha - obecnego burmistrza. Z tego miejsca chciałbym pogratulować kolejnej kadencji.

Ale nade wszystko chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy oddali na mnie swoje głosy. W II turze wyborów otrzymałem ich 3743. To ogromny kapitał zaufania, którego obiecuję, że nie zmarnuję.

Dziękuję serdecznie wszystkim tym, którzy przez ostatnie tygodnie zaangażowali się w sprawy kampanii, całej ekipie z KWW Tomasz Paciorka, sympatykom, mieszkańcom, wolontariuszom. To dzięki Wam powstał potężny ruch, potężny kapitał ludzki, który z pewnością zostanie wykorzystany z pożytkiem dla naszego miasta.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za poparcie i do zobaczenia na mieście.

Tomasz Paciorek

Galeria

zdjecie: 132028
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry