Dziękuję za każdy głos!

Paweł Pniewski Wybory

 23 kwietnia 2024    08:38

Szanowni Mieszkańcy,

poznaliśmy już oficjalne wyniki wyborów. 61,16% głosujących w niedzielę skreśliło "x" przy moim nazwisku. Dziękuję za Wasze głosy. Dziękuję za zaufanie. Mijająca kadencja była niesamowicie trudna, a mimo to uznaliście, że warto na mnie i moją drużynę znowu postawić. Dostrzegliście, że to my rzeczywiście zmienialiśmy Marki i daliście nam możliwość, abyśmy nadal mogli to robić! Jeszcze raz dziękuję i kłaniam się Wam nisko!

Słowa podziękowania kieruję do naszego zespołu! Ciężko pracowaliśmy – nie tylko w czasie kampanii, ale podczas całej poprzedniej kadencji. Kochani! Jesteście wspaniałą, zgraną ekipą, z którą można (nie tylko) góry przenosić. Dziękuję za wytrwałość. Wspólnie dotarliśmy do mety wyborczej, a przed nami jeszcze wiele kolejnych zawodów do wygrania.

A od poniedziałku wróciła zwykła kolejność rzeczy i zabraliśmy się do pracy, by realizować kolejne inwestycje. Właśnie w poniedziałek, 22 kwietnia, rozpoczęliśmy budowę ulicy Tatarskiej. To dobry znak, bo inwestycje drogowe będą naszym priorytetem w nowej kadencji, która oficjalnie rozpocznie się 6 maja.

Jacek Orych

Galeria

zdjecie: 132032
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry