Zaczynamy nowy rozdział. Zawiązaliśmy Stowarzyszenie Łączą nas Marki

Tomasz Paciorek

 14 maja 2024    14:14

Zaczynamy nowy rozdział !

W piątek 10 maja zawiązaliśmy stowarzyszenie Łączą nas Marki. Ponad 20 mieszkańców Marek stało się członkami założycielami nowej organizacji, która będzie działać w naszym mieście. Gościem honorowym na zebraniu założycielskim była Katarzyna Maria PAZIO - Wicestarosta Wołomiński 2024-2029, która podkreśliła jak ważna dla lokalnego społeczeństwa jest praca organizacji pozarządowych.

W skład Zarządu Stowarzyszenia weszli:

Mikołaj Szczepanowski - Radny Miasta Marki - prezes

Karol Banaś - wiceprezes

Anna Grochowska - sekretarz

Anna Rosiak - członek

Ewa Motyczynska - członek

 

Wybraliśmy również Komisję Rewizyjną:

Adrian Wiktorowski - Przewodniczący

Łukasz Krzemiński - członek

Patrycja Księżyk - członek

Obecnie trwają sprawy organizacyjne i rejestracyjne. Stowarzyszenie pozwoli nam sprawnie działać dla Marek i będzie fundamentem do wielu nowych, ciekawych inicjatyw.

Galeria

zdjecie: 132049
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry