22 maja 2025 09:22
Każdego miesiąca tworzymy przestrzeń, w której rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas, lepiej się poznać i wzmocnić więzi rodzinne.
Podczas zajęć integracyjnych stawiamy na wspólne zabawy i gry planszowe, które nie tylko bawią, ale też uczą współpracy, komunikacji i budowania relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku.
To chwile, które naprawdę łączą!
Zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
Zadanie zrealizowane, w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Preciwdziatania Narkomanii Województwa Mazowieckiego.
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
#porozumieniedlatrzeźwości #Mazowszepomaga #MCPSpomaga
#mcps #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka
Ewa Szczęsna jest lektorką języka angielskiego, naucza w jednej z mareckich szkół językowych. W Fundacji Otwarte Serce prowadzi zajęcia teatralne i jest odpowiedzialna za spektakle pisząc scenariusze i reżyserując występy. Jest absolwentką Brunel University w Londynie, skończyła studia na wydziale aktorskim.
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa