TPM CUP'09 - Nagrody, losowanie grup oraz inne ważne informacje!!!

Mikołaj Szczepanowski TPM

 5 listopada 2009    23:06

IMG_0964W tegorocznym Mistrzostwach główną nagrodą jest 1200 PLN w bonach towarowych Decathlon! Nagrody za miejsce 2. i 3. są odpowiednio mniejsze i wynoszą równowartość 800 PLN i 600 PLN. Do tego oczywiście ogromny Puchar Towarzystwa Przyjaciół Marek, medale za pierwsze 3 miejsca oraz pamiątkowe pucharki dla wszystkich zespołów, które awansowały do ćwierćfinałów i statuetki dla najlepszych bramkarza, zawodnika i strzelca!

ELIMINACJE - W przypadku potwierdzenia zgłoszenia przez wszystkie 28 zespołów:

-Mistrzowie wchodzą bez eliminacji do Finałów,

-zostaną rozdane 3 dzikie karty. Zostały one przewidziane dla sponsorów. W przypadku nie wykorzystania przez nich całej puli wolne karty zostaną prawdopodobnie rozlosowane wśród ćwierćfinalistów z poprzedniej edycji - Fomar Borg (lub Fomar), In Plus, The Beerdrinkers, La Melange (lub Red Devils), Wyjęci Spod Prawa, Blue Fire, Best Team. W przypadku nie zgłoszenia się, któregoś z tych zespołów na ich miejsce w losowaniu wchodzą kolejno zespoły: M-Bud i FC Nankatsu. Używałem tegorocznych nazw zespołów. Dwie ekipy zostały podane w nawiasie, ponieważ nie jestem pewien, który zespoł ma prawo do miejsca z zeszłego sezonu.

-Będziemy dążyć do tego, żeby w eliminacjach nie zagrało więcej niż 24 zespoły. Jeśli zgłosi się 27 z espołów to Mistrz i 2 dzikie karty, a jeśli 26 to Mistrz i 1 dzika karta wchodzą do Finałów.

-W przypadku 24 drużyn w eliminacjach:
1. zespoły zostaną podzielone w losowaniu na 6 grup po 4 zespoły.
2. mecze będą trwały 10 minut
3. awansują dwie najlepsze ekipy
4. zmianie ulega przepis regulaminu VI,2,c i odtąd w klasyfikacji uwzględniamy kolejno : ilość punktów, bilans bezpośredni, bilans bramek, ilość strzelonych bramek, ilość straconych bramek, serii (5 kolejek + nagła śmierć) rzutów karnych
5. Rozstawienie przyznane zostanie kolejno zespołom : Fomar, In Plus, The Beerdrinkers, Red Devils, Blue Fire, Best Team, (M-Bud, FC Nankatsu)

W tym punkcie należy jednak pamiętać, że wszystko może się zmienić! Ostateczny kształt eliminacji zależy od ilości zgłoszeń i zostanie podany dopiero na losowaniu (patrz niżej)!!!


KOSZULKI - W związku z tym, że w tym roku prawdopodobnie uda się zrobić zdjęcia z komentarzem (Np. "14' Zawodnik KTM Piotr Rżewski strzela gola na 3:0 w meczu z Amatorami") wszystkie składy bez numerów na plecach zobowiązane będą do gry w znacznikach. Znaczniki, a co za tym idzie numery będą przyznawane od najmniejszego dostępnego zgodnie z kolejnością wpisania na listę.

DOKUMENT TOŻSAMOŚCI - proszę pamiętać o dokumentach tożsamości, zawodnicy będą szybciej przepuszczani w wejściu przez ochronę.

KONTUZJE, a co za tym idzie wymiana zawodników - tylko w jednym przypadku: gdy zespół, który awansował z eliminacji musiałby wyjść na mecz w Finałach w mniej niż 5 osób. W takim wypadku będzie można wymienić zawodników, tak żeby zespół mógł rozegrać spotkanie. Przy czym zespoł będzie musiał wtedy dokończyć turniej w 5 osób, żebyśmy unikneli nagłych ozdrowień reszty składu. Wszystkie zmiany neleży zgłosić mailem lub telefonicznie pod mój numer do 18 listopada.
W tym roku można zgłosić 2-óch zawodników więcej między innymi po to, żeby nie dochodziło do "dramatycznej sytuacji" gdy zostaje u kogoś tylko 3 pełnosprawnych zawodników. Umiejętność stworzenia szerokiej ławki rezerwowych to też sztuka i myślę, że to będzie decydować w tym turnieju.

LOSOWANIE Grupy rozlosujemy 12 listopada o godzinie 20 Karczmie u Bociana ul.Jutrzenki 2, zapraszamy wszystkich kapitanów oraz zainteresowane osoby. Wyniki losowania oraz ostateczne postanowienia ws eliminacji zostaną jak najszybciej podobane w internecie. Losowanie grup będzie jednocześnie zebraniem technicznym - zostana podane wszystkie ważniejsze szczegóły i odpowiemy wtedy na Wasze pytania.

GIEŁDA ZAWODNIKÓW Przypominam o giełdzie zawodników - to są ostatnie chwile, żeby uzupełnić skład! Po rozpoczęciu zebrania technicznego nie będzie możliwości uzupełnienia składu.


Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry