START: 12 grudnia 2025 18:00 SP nr 1 w Markach, ul. Okólna 14
9 grudnia 2025 16:05
W ramach projektu "Wyłącz telefon - włącz relacje" proponujemy zamykający warsztat - BONUS o jedzeniu - jak wpływa na nasze emocje i jak emocje wpływają na jedzenie, a także - co się kryje w gotowych produktach.
Nasza gościni prowadząca także swój profil na FB - B-Live in Science Beata Łaszkiewicz Ekspert ds. analizy żywności i wsparcia konsumenckiego chętnie odpowie także na nurtujące Was w tej kwestii pytania.
Zapraszamy 12.12.2025 o godz. 18.00
Projekt współfinansowany przez Miasto Marki
#FundacjaSafeSpot
Jestem współzałożycielką i prezeską Fundacji Safe Spot TU, Jesteś Bezpieczny, a także przewodniczącą Mareckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
Angażuję się w działania na rzecz mieszkańców Marek. W Fundacji Safe Spot tworzę przestrzeń, w której dzieci, młodzież i dorośli mogą otrzymać wsparcie, edukację i bezpieczne miejsce do rozmowy o emocjach, relacjach i kryzysach. Współpracuję na co dzień z ekspertami, szkołami i instytucjami, rozwijając programy, które realnie odpowiadają na potrzeby naszej społeczności.
Jako przewodnicząca MRDPP dbam o to, by głos organizacji pozarządowych był słyszalny w dialogu z samorządem. Staram się wzmacniać współpracę między NGO, mieszkańcami i urzędem. Wierzę, że dobrze prowadzony dialog obywatelski może zmienić naprawdę wiele.
Wszystkie moje działania opieram na empatii, otwartości i partnerskim podejściu. Łączę myślenie strategiczne z pracą operacyjną zależy mi na tym, aby dobre idee zamieniały się w konkretne, dostępne działania dla mieszkańców.
Jeśli miałabym wskazać, co jest dla mnie najważniejsze, odpowiedź byłaby prosta wzmacnianie ludzi, budowanie relacji i tworzenie rozwiązań, które dają realne poczucie bezpieczeństwa i wsparcia.
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa