14 stycznia 2026    10:17

Marecki Ośrodek Kultury zaprasza na wydarzenie kulturalne pt. „Wigilia u Boryny”, które odbędzie się 15 stycznia 2026 roku (czwartek) o godz. 16:00.

W programie słowno-muzycznym, inspirowanym powieścią „Chłopi” Władysława Reymonta, zaprezentuje się zespół wokalno-estradowy „Zaciszańska Nuta”. Całość uzupełni opracowanie muzyczne Piotra Kurpika, a nad realizacją artystyczną czuwa Halina Ciesielska.

Wydarzenie będzie okazją do spotkania z literaturą i tradycją w formie scenicznej, nawiązującej do obrzędowości i klimatu dawnej wsi polskiej.

Zapisy:
telefon: 22 781 14 06
oraz w sekretariacie MOK
ul. Fabryczna 2

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w wydarzeniu.

Galeria

zdjecie: 132835
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry