"BEZPIECZNA KOBIETA" - ZAKOŃCZENIE KURSU

Piotr Wysocki SP1 UKSSanchin

 1 listopada 2009    22:15

W dniu 29.10.2009 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach odbyło się zakończenie I edycji kursu samoobrony BEZPIECZNA KOBIETA. Kurs został zorganizowany pod patronatem Burmistrza Miasta Marki przez Uczniowski Klub Sportowy SANCHIN (Goju Ryu Karate Do) działający przy SP 1.

Uroczystość tą uświetnili swoją obecnością:
- pan Janusz Werczyński z małżonką - Burmistrz Miasta Marki,
- pani Anna Jusińska - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Markach.

W trakcie dwóch miesięcy zajęć adeptki zapoznały się ze sposobami radzenia sobie
w różnych sytuacjach zagrożenia. Uczestniczyły także w prelekcji o sposobach rozpoznawania oznak kontaktu z narkotykami u dzieci i młodzieży, zorganizowanej przez pełnomocnika Burmistrza Miasta Marki ds. rozwiązywania problemów alkoholowych panią Ewę Motyczyńską. Ciężko pracowały na treningach ucząc się uwolnień, padów, kopnięć oraz ciosów. Wytrwałość zaowocowała otrzymaniem (przez 17 pań ? zajęcia zaczynało ponad 30) certyfikatów ukończenia kursu, które osobiście wręczał Burmistrz Miasta Marki pan Janusz Werczyński. Ze strony uczestniczek kursu wypowiedzi na temat jego merytorycznego przygotowania były bardzo pozytywne, a zapewnienia uczestnictwa w następnej edycji bardzo ucieszyły nas, organizatorów.

Ze swojej strony chciałabym w imieniu UKS SANCHIN podziękować Urzędowi Miasta Marki za wsparcie naszej idei oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach
za udostępnienie sali, w której mogliśmy prowadzić zajęcia ?DZIĘKUJEMY!


Prezes
UKS SANCHIN
Monika Wysocka[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry