TPM CUP - wyniki live.

Paweł Jaczewski TPM

 15 listopada 2009    09:15

logo-wypukle-165Po rozwinięciu będę zamieszczał wyniki, będą one aktualizowane po każym meczu. Ponadto w dalszej części najlepsza "5" i najlepszy zespół eliminacji.The Beerdrinkers - Warsaw Galacticos 1:0

Bad Boys - Niespodzianka Marki 0:2

Expressbooks.pl - Dyktator Marki 0:0

In Plus - Amimed 5:0 (walkower)

Niespodzianka Marki - Warsaw Galacticos 2:0

Niespodzianka już awansowała i zagra za tydzień.

The Beerdrinkers - Bad Boys 4:0

W grupie E już wszystko jasne, The Beerdrinkers i Niespodzianka awansowały, Bad Boys i Warsaw Galacticos żegnają się z turniejem i zagrają ze sobą w meczu o honor.

In Plus - Expressbooks.pl 2:0

In Plus awansowało.

Amimed - Dyktator Marki 2:0

Warsaw Galacticos - Bad Boys 1:2

Niespodzianka Marki - The Beerdrinkers 1:0

Tabela grupy E :

Niespodzianka Marki - 9

The Beerdrinkers - 6

____________

Bad Boys - 3

Warsaw Galacticos - 0.

Dyktator Marki - In Plus 2:2

Amimed - Expressbooks.pl 6:0

Tabela grupy B :

In Plus - 7

Amimed - 6

__________

Dyktator Marki - 2

Expressbooks.pl - 0

Blue Fire - La Melange 2:2. Najciekawszy mecz jak do tej pory. La Melande wygrywało już 2:0, ale dało się zepchnąć do obrony i ostatecznie mało co nie przegrali.

Czerwone Diabły - Królewscy 0:0. Drugi mecz w grupie, drugi remis. Będzie bardzo ciekawie w następnych . Bez wątpienia grupa śmierci. W meczu Diabły nie wykorzystały karnego, bramkarz wybił piłkę, która jeszcze poszła po słupku. Czerwone Diabły jak na razie zawodzą, a Królewscy pokazali bardzo dobrą grę i myślę, że awans jest w ich zasięgu.

Red Devils - Fast Food 1:0 Gol w osatnich sekundach meczu.

Bar 7 - Fomar Borg 4:1.

La Melange - Królewscy 2:0

Blue Fire - Czerwone Diabły 0:0

O wszystkim zadecyduje ostatnia kolejka, w grupie F jeszcze nikt nie jest pewny awansu, jeszcze nikt nie odpadł, jednak w tym meczu to Blue Fire było bliższe wygranej, najpierw gracz minął bramkarza i nie strzelił do pustej, a potem strzelili bramkę w ostatnich sekundach, ale sędzia uznał, że był aut.

Bar 7 - Fast Food 3:0 Bar 7 awansował w świetnym stylu. Z pewnością będzie to kandydat do gry o najwyższą stawkę w turnieju !

Red Devils - Fomar Borg 2:1 Fomar Borg wygrywał, ale dał sobie odebrać zwycięstwo i nawet nie zremisował  - tym samym żegna się z  turniejem, a Red Devils awansują do kolejnego etapu.

Blue Fire - Królewscy 8:0 - Pogrom. Królewscy żegnają się z turniejem, a Blue Fire pewne awansu.

Czerwone diabły - La Melange 1:2. Diabły mimo prowadzenia przegrały i odpadły. Sensacja ! Drużyna nieoficjalnie nominowana do tytułu mistrza odpada ! Gratulacje i szacunek dla La Melange - Otul i koledzy wygrali grupę śmierci w rewelacyjnym stylu i będą na pewno kandydatem do wygrania TPM CUP 09.

Tabela grupy F :

La Melange - 7

Blue Fire - 5

____________

Czerwone Diabły - 2

Królewscy - 1

Bar 7  - Red Devils 4:0 Fantastyczna gra zawodników Baru owocuje awansem do finału - ich bilans bramkowy to 11:1

Fomar Borg - Fast Food 1:1 Bramka dla Fast Foodu z karnego (jedyna w turnieju).

Tabela grupy D : Bar 7 - 9

Red Devils - 6

_________________

Fomar Borg - 1 (bilans 3 - 7)

Fast Food - 1  (bilans 1 -5)


Zaczynamy rywalizację w grupach A i C.


Best Team - Team for Fun 2:0


PORR - Starostwo Powiatowe 4:0 Świetna gra z klepki drużyny PORR, aż miło było patrzeć na bramki, kiedy to gracze nie chcieli uderzać nawet będąc w dobrej sytuacji tylko podawali i kolega strzelał do pustej.


Fomar - Bankiet Team 2:2. Fomar dwa razy gonił przeciwnika i w końcu udało mu się zremisować.


M Bud - FC Nankatsu 2:0


Team for Fun - Starostwo Powiatowe 3:0 Starostwo praktycznie  żegna się z turniejem, tylko cud może to zmienić.


PORR -  Best Team 0:0 Zdecydowana przewaga PORR,  mieli karnego, ale nie wykorzystali go. PORR był w tym meczu za szybki dla Best Team, jednak nie potrafili udokumentować tego golem.


Bankiet Team - FC Nankatsu 3:0 Nankatsu bez pomysłu na grę, jedyne ich sytuacje strzeleckie to błędy w obronie rywala. Nankatsu przegrało drugi raz i odpada.


M Bud - Fomar 0:2. M Bud na kolanach.


Starostwo Powiatowe - Best Team 1:1. Starostwo wreszcie zaczęło grać i nawet prowadziło. Best nie mieli żadnego pomysłu na grę i próbowali strzałów z dystansu, jeden z nich znalazł drogę do siatki i Best jest pewne awansu, a Starostwo żegna się z turniejem.


Team for Fun - PORR 1:3. Obrona PORR była dobra, tak dobra, że Team for fun zdobył tylko honorową bramkę pod koniec.


Tabela grupy C :


PORR - 7


Best Team - 5


___________


Team for Fun - 3 - awans (najlepsza drużyna z 3. miejsca)


Starostwo Powiatowe 1.


FC Nankatsu - Fomar 0:8. Nankatsu ośmieszone, jest to jedyna drużyna, która nie strzeliła bramki w eliminacjach. Bilans tej drużyny to 0:12. A Fomar wręcz przeciwnie - 12:2.


Ostatniego finalistę poznamy zaraz po meczu :


Bankiet Team - M Bud 4:1. Zrezygnowany i chaotycznie grający M Bud kończy rywalizację na 3. miejscu i żegna się z turniejem.


Tabela grupy A :


Fomar - 7 (bilans 12:2)


Bankiet Team - 7 (bilans 8:3)


____________________


M Bud - 3


FC Nankatsu - 0


Wszystko jasne - za tydzień poza mistrzami i drużynami z dziką kartą zobaczymy jeszcze 12 finalistów : The Beerdrinkers, Niespodzianka Marki, In Plus,  Amimed, La Melange, Blue Fire, Bar 7, Red Devils, PORR, Best Team, Fomar i Bankiet Team oraz Team for Fun (o tym ostatnim poniżej). Zdecydowanie największą sensacją dzisiejszego dnia jest brak w tym gronie Czerwonych Diabłów. Chciałbym jeszcze dodać, że mimo odpadnięcia w eliminacjach nadal będzie grał z nami Team for Fun, ponieważ do fazy finałów wchodzi jedna drużyna spośród tych, które zajmowały 3. miejsce. Team for Fun wypadł w tym zestawieniu najlepiej . Miał 3 punkty i najlepszy bilans bramkowy (4-5). Dla porównania M BUD - 3 pkt i bilans 3-7, a Bad Boys - pkt i bilans 2-7.


______________________________________________________________________________________


Najlepsza "5" eliminacji.


(wg. Pawła Jaczewskiego, Mikołaja Szczepanowskiego i Marcina Brzezińskiego - jest to subiektywna ocena poparta dokładnymi obserwacjami wszystkich meczy i informacjami od samych piłkarzy)Krzysztof Ratajczyk (Niespodzianka Marki) - Pewny punkt swojego zespołu. Przyjrzałem się dobrze Jego grze i nie zauważyłem przez cały czas Jego występu ani jednej niepewnej interwencji. Nie puścił żadnego gola, w bardzo dobry sposób rozpoczynał akcje ofensywne swojego zespołu(Szanse na bramkarza eliminacji miałby również golkiper zespołu Amimed, który  kilka razy ratował swoją drużynę z poważnych tarapatów popisując się fantastycznymi interwencjami, a poza tym bramki nie puścił, ale zespół ten grał tylko 2 mecze, ponieważ nie dojechali na pierwszy i dostali walkowera).


Sebastian Kołaczew (PORR) - Strzelił 3 bramki dla PORR, ale nie o nie tu chodzi. Jest to zawodnik bardzo inteligentny. Umie dobrze podać, ale Jego podstawową zaletą było to, że On nie biegł tam, gdzie była piłka, tylko tam, gdzie Ona będzie za 2 sekundy i po części tak zdobywał gole. Miło było patrzeć na Jego i grę PORR - szczególnie w meczu ze Starostwem.


Krzysztof Powierża (Red Devils) - Jest to jedyny gracz wyróżniony z drużyny, która nie zajęłą pierwszego miejsca w grupie. Dlaczego ? Ponieważ dzięki Jego bramkom Red Devils awansowli. W pierwszym meczu z Fast Food strzelił gola na kilkanaście sekund przed końcem, a w drugim również strzelił gola i skończyło się na wygranej 2:1 nad Fomar Borg, bez Jego goli awansu.


Mateusz Dominiak (Fomar) - Nie będę długo uzasadniał - strzelił 7 goli (z 12 zdobytych przez Fomar).  To świadczy o klasie.


Grzegorz Piwko (Bar 7) - Strzelec 4 bramek, bardzo dobrze odnajdował się na boisku i rozumiał z kolegami. Efektem tego jest najlepszy bilans bramkowy drużyny Bar 7 (11-1 razem z Fomar, którzy mają 12-2). Jeśli chodzi o samą drużynę Bar 7 to jest to bardzo mocna ekipa, którą - jeśli gracze będą prezentowali swoją formę z eliminacji - będzie bardzo ciężko pokonać.


Drużyna eliminacji


LA MELANGE  - Uważam, że żaden z zawodników tego zespołu tak się nie wyróżnił, że można było dać Go do nalepszej "5", ale ich siłą jest gra zespołowa. Niesamowicie szybkie i składne akcje w ich wykonaniu widzieliśmy dzisiaj, aż miło było patrzeć jak piłka krążyła im od nogi do nogi. I choć Fomar i Bar 7 mają najlepsze bilanse to bilans to nie wszystko. W grze La Melange było dzisiaj wszystko : i skuteczność i finezja i zrozumienie między zawodnikami. Dodatkowy plus to wygranie grupy śmierci. Jeśli wszystko w tej drużynie będzie funkcjonowało tak jak dzisiaj to będzie to murowany kandydat do tytułu mistrza.


Chciałbym na koniec zauważyć, że ten skład i oceny nie świadczą o tym kto ma większe, a kto mniejsze szanse do tytułu. Mając tylko 5 graczy do wyboru do składu zdecydowaliśmy się na właśnie tych. Jeśli chodzi o mnie (Ikarus) jakbym miał wybierać sześciu graczy byłby to ktoś z zespołu Bankiet Team, który to zespół również chciałbym wyróżnić - nie mieli jednak tak wyrazistych jednostek, żeby dać ich do najlepszej "5" i nie byli tak zgrani dzisiaj jak La Melange. Jak już wspominałem - nasza ocena o niczym nie świadczy. Wszystko rozstrzygnie boisko. Ja ze swojej strony chciałbym zachęcić do wypisywania w komentarzach Waszym zdaniem najlepszych składów i drużyn, bo my - oceniający - mecze widzieliśmy wszystkie, ale patentu na prawdę nie mamy i fajnie byłoby znać też zdanie innych.


Pozdrawiam i do zobaczenia w następną sobotę na drugiej odsłonie TPM CUP 09 !


Ikarus.Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry