TPM CUP '07 - Zapisy zakończone.

Mikołaj Szczepanowski UMMarki TPM MarkiZin

 3 grudnia 2007    19:40

logotpmcup.GIF Zgłoszenia do TPM CUP '07 zostały zakończone. Niestety z powodu ogromnego zainteresowania (ponad 50 chętnych drużyn) i ograniczonej liczby miejsc w turnieju nie wszystkie chętne drużyny zdążyły się zgłosić. Wielu świetnych ekip m.in. z Pustelnika, Strugi czy os. przy ul.Wspólnej zabraknie na Mistrzostwach Marek w Piłkę Halową. Towarzystwo Przyjaciół Marek przeprasza za zaistniałą sytuacje i obiecuje podjąć wszelkie działania, aby w następnych tego typu rozgrywkach znalazło się miejsce dla każdej chętnej ekipy.
W dalszej części posta informacje o planowanych rozgrywkach MLS / MLF.

W mistrzostwach weźmie udział 20 zespołów. Ich nazwy wraz z krótkimi informacjami zostaną wkrótce zamieszczone na Portalu Społeczności Marek www.marki.net.pl.

Towarzystwo Przyjaciół Marek w związku z ogromną ilością zgłoszeń na TPM CUP '07 planuje uruchomienie rozgrywek Mareckiej Ligi Szóstek (rozgrywki na wiosne i jesień) bądź też Mareckiej Ligi Futsalu (rozgrywki jesień i zima). W obu przypadkach potrzebne jest co najmniej 8 drużyn do uruchomienia rozgrywek. Wszelkie sugestie i propozycje względem tego pomysłu prosimy kierować na adres mikolaj@marki.net.pl.


Poprzednie wpisy:TPM CUP'07

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry