Przedszkolaki w Bibliotece...

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 20 listopada 2009    15:20

SDC1016218 listopada 2009 Biblioteka Publiczna Miasta Marki gościła dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Markach na rozpoczynających cykliczne spotkania zajęciach literacko-plastycznych tym razem dotyczących twórczości Juliana Tuwima.
Dla części przedszkolaków była to pierwsza wizyta w Bibliotece, dlatego na początek obejrzały księgozbiór i poznały podstawowe zasady tu panujące.
O tym, że w tym miejscu należy zachowywać się cicho 5-latki wiedziały doskonale, czego dały doskonały przykład z uwagą słuchając czytanych wierszy. Przy Lokomotywie jednak cisza przestała obowiązywać, gdyż dzieciaki jeden przez drugiego dopowiadały fragmenty. Wielka maszyna okazała się nie straszna dla maluchów, co udowodniły podczas odpowiadania na pytania związane z wierszem.
Po części literackiej przyszła kolej na plastyczną, w której dzieciaki wykazały się talentem rysunkowym. Na zakładkach, które otrzymały na
pamiątkę pobytu w Bibliotece rysowały motylki, lokomotywy, tęcze i inne kwiatki...
Z zakładkami w rękach i uśmiechem na buziach przedszkolaki opuściły Bibliotekę. Mamy nadzieję, że wrócą do nas nie tylko na następne spotkanie, ale też żeby wypożyczyć książkę.
Dziękujemy Paniom Wychowawczyniom na przybycie i do następnego spotkania...

Galeria

fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry