Świąteczne warsztaty rękodzieła w MOK - relacja

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 25 listopada 2009    15:53

Kopia 2009-11-21 rekodzielo 01821 XI. 2009 o godz. 10.00 odbyły się w Mareckim Ośrodku Kultury "Warsztaty rękodzieła" - cykliczne spotkania dla dorosłych i młodzieży zainteresowanych prostymi technikami rękodzielniczymi takimi jak podstawy technik papierowych, scrapbookingu czy decoupage. Tym razem tematem spotkania były świąteczne kartki, a przybyłe osoby mogły zaznajomić się z podstawowymi narzędziami do scrapbookingu i kartkowania: tuszami, stemplami, dziurkaczami ozdobnymi, dowiedzieć się nieco o zastosowaniu dodatków pasmanteryjnych i kwiaciarskich... oraz dać upust swojej kreatywności, bo przecież o to przede wszystkim podczas takich zajęć chodzi. Wszystkie przedmioty powstałe podczas warsztatów uczestnicy zabierają ze sobą do domu, aby móc pochwalić się przed rodziną i znajomymi, oraz czerpać inspirację do kolejnych, tym razem samodzielnych prac.
Kolejne zajęcia - "Świąteczny decoupage na świecach" już 19.XII. 2009 (sobota) o godz. 10.00.
Zapisy i wpłaty w sekretariacie Mareckiego Ośrodka Kultury, ul. Fabryczna 2. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszamy serdecznie!

Prowadząca zajęcia: Anna Dąbrowska - Pękocka
strona: http://tworzysko.blogspot.com

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry