Przygotowania do XVIII WOŚP w Markach ruszyły!

Anna Dąbrowska-Pękocka WOŚP

 26 listopada 2009    20:44

wosp-100Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  znowu zagra w Markach! 13 listopada został oficjalnie zarejestrowany sztab marecki, na którego czele stanie tym razem Anna Banasik, wspierana oczywiście przez zwartą ekipę wolontariuszy. Swoją pomoc zapowiedziały także takie instytucje jak Urząd Miasta Marki, Stowarzyszenie Rock-Dzieciak, Towarzystwo Przyjaciół Marek oraz Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze.

W tym momencie sztab marecki jest już zorganizowany, ruszyła także w szkołach rekrutacja wolontariuszy, których zadaniem będzie kwestowanie na rzecz Orkiestry na mareckich ulicach oraz Cenrum Handlowym M1 i na terenie Parku Handlowego Ikei.

Sam finał , podobnie jak w ubiegłych latach, zapowiada się niezwykle gorąco: 10 stycznia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 zapełni się po brzegi gośćmi, wolontariuszami oraz wszystkimi sympatykami akcji którzy zbiorą się aby wspólnie świętować XVIII "pełnoletni"  już finał Wielkiej Orkiestry.

W programie imprezy tradycyjnie znajdą się występy zaproszonych zespołów muzycznych, pokazy młodzieży z mareckich szkół i Mareckiego Ośrodka Kultury, licytacje, loteria fantowa oraz wiele innych atrakcji. Imprezę finałową zakończy oczywiście "Światełko do nieba" czyli pokaz sztucznych ogni.

Sztab Marecki WOŚP będzie na bieżąco informował o czynionych postępach i przygotowaniach - czekamy oczywiście także na Państwa sugestie i ewentualną pomoc: wszystkich chętnych sponsorów, darczyńców oraz osoby chętne do pomocy przy organizacji finału zapraszamy serdecznie na spotkania sztabowe, które odbywa się co środę w oficjalnej siedzibie WOŚP w Markach, przy ul. Dużej 1 lub do kontaktowania się z nami drogą telefoniczna lub mailową.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry