Rusza X GP Powiatu Wołomińskiego w szachach

Michał Suchecki UKSStruga

 27 listopada 2009    21:08

szachySympatycy gier logicznych i wszyscy, którzy śledzą działalność UKS "Struga" wiedzą doskonale, że wśród wielu turniejów organizowanych przez nasz klub od kilkunastu lat co roku pojawia się oferta dla amatorów szachów. Na początku były to Mistrzostwa Marek w szachach, potem pojawił się pomysł zorganizowania cyklu turniejów - Grand Prix Powiatu Wołomińskiego.

I oto w sobotę 05.12.2009 rusza jubileuszowa edycja - X Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach o puchar Starosty Powiatu. Tradycyjnie pierwszy turniej o Puchar Burmistrza Miasta Marki będzie rozegrany w Zespole Szkół nr 2 w Markach. Zapraszamy na godzinę 14.45 (zapisy) wszystkich amatorów szachów - zagrajcie i spróbujcie swoich sił (kategoria do lat 16 i open).

Po turnieju w Markach czekają szachistów zmagania na kolejnych zawodach - w Radzyminie, Kobyłce i Zielonce.

Zapraszamy!

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry