Newsletter M@RECKI - zaproszenie

Jacek Orych ObwodnicaMarek Marki2020

 2 grudnia 2009    08:29

Drogi Przyjacielnewsletteru Obwodnicy Marek!
Drogi Mieszkańcu Marek!
Ruszamy z nowym projektem, który -  mamy ogromną nadzieję - okaże się dla Ciebie użytecznym narzędziem. Korzystając z dobrodziejstwa, jakim jest Internet, przygotowaliśmy pierwsze wydanie newslettera m@reckiego. Będziemy w nim regularnie informować nie tylko o problemach i utrudnieniach drogowych w naszej okolicy (wszak akcja "Tak dla Obwodnicy Marek" nas do tego zobowiązuje), ale także o nowych inwestycjach w mieście, podatkach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych oraz o naszych (i nie tylko) akcjach społecznych.Już w pierwszym numerze znajdziesz informacje m.in. o stawkach podatków od nieruchomości na 2010 r., propozycjach nowych miejskich projektów oraz o akcji pod nieco tajemniczym kryptonimem ?Św. Mikołaj mieszka w Markach?. Chcielibyśmy Cię także zapytać o zdanie w rożnych ważnych kwestiach ? na początek jesteśmy ciekawi, czy Twoim zdaniem miasto powinno dołożyć pieniądze z naszych podatków, aby przyśpieszyć budowę nowego komisariatu. Postaramy się także porównywać ceny podstawowych produktów w mareckich sklepach, abyś wiedział, co i gdzie można taniej kupić. Dowiesz się także, jak zrobić ciekawe potrawy z mareckiej kuchni (np. ciepłą przekąskę z cukinii, wyśmienitą na jesienno-zimowe chłody). Do tego dołożymy garść felietonów i porad, które piszą Twoi sąsiedzi ? mieszkańcy Marek.

Odtąd na Twoją skrzynkę poczty elektronicznej może przychodzić bezpłatny newsletter m@recki.

Może, jeśli wejdziesz na stronę http://www.marki2020.pl i wpiszesz w prawym górnym roku w zakładce Newsletter m@recki swój adres e-mail ? automat prowadzi Cię dalej

Serdecznie zapraszamy!

Aleksandra, Ania, Wioletta, Kinga, Magda, Jacek, Tadeusz, Szczepan, Marcin & Co, czyli Grupa Marki 2020

Galeria

fot. 1
fot. 2
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry