Turniej szachowy w Markach

Michał Suchecki UKSStruga

 10 grudnia 2009    00:50

DSC00886Serię sobotnich zawodów organizowanych w listopadzie i grudniu przez UKS "Struga" zamknął turniej szachowy.
Od 16 lat UKS "Struga" co roku w pierwszą sobotę grudnia organizował w Zespole Szkół nr 2 w Markach Mistrzostwa Szachowe o Puchar Burmistrza Marki.
Z czasem impreza ta została włączona do cyklu turniejów odbywających się w kilku miastach naszego powiatu.
I tak w sobotę 5.12.2009r mareckim turniejem rozpoczęło się jubileuszowe X Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach o Puchar Starosty Powiatu.

W zawodach wzięło udział 35 zawodników w tym 22 kategorii do lat 16.
Najlepszymi zawodnikami w mareckim turnieju okazali się w kategorii open Frank Brinovec (Słupno), Robert Krasiewicz (Marki), Mateusz Staroszczyk (Wołomin), w kategorii do lat 16 Damian Krasiewicz (Marki), Piotr Krzeszewski (Cegielnia), Mateusz Pawlina (Marki).

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary i nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Marki. Dzięki upominkom podarowanym przez PKO BP (oddział 1 w Markach ul Promienna 4B), mogliśmy wręczyć dodatkowe nagrody - najmłodszemu zawodnikowi, najlepszej dziewczynce i kobiecie oraz najlepszemu zawodnikowi Zespołu Szkół nr 2 Markach.

Kolejne punkty, które wpłyną na wyniki całego GP zawodnicy będą zdobywać w następnych turniejach: w Radzyminie, Kobyłce i Zielonce. Zapraszamy wszystkich, którzy zechcą dołączyć do szachowych zmagań w ramach kolejnych turniejów GP.

Informacje o turnieju na stronie GP: http://grandprix.ovh.org/.

Elżbieta Suchecka

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry