Sztab Marecki WOŚP działa :)

Anna Dąbrowska-Pękocka WOŚP

 16 grudnia 2009    18:36

Mijają kolejne tygodnie, termin finału zbliża się wielkimi krokami... wolontariusze zgromadzeni w mareckim sztabie czują już jego gorący oddech na plecach, więc praca koncepcyjna, logistyczna i fizyczna trwa, nabiera coraz większych obrotów. Zakończyliśmy akcję werbowania  kwestujących wolontariuszy w mareckich szkołach - w tym roku będzie ich około trzystu, a ich terenem działania będą nie tylko mareckie ulice ale także centrum handlowe M1 oraz tereny Parku Handlowego Ikei. W tym  momencie mamy już gotowy projekt plakatu finałowego i identyfikatorów, które zawisną na naszych piersiach w dniu finału oraz ramowy plan występów artystycznych.

Nieustająco zapraszamy sponsorów i darczyńców: wszelkie instytucje lub osoby prywatne, które chciałyby wspomóc sztab czy to finansowo, czy osobiście czy też w postaci przedmiotów na licytację lub fantów na loterię serdecznie prosimy o kontakt!

Poniżej znajduje się lista osób ze sztabu:

Szef sztabu (sprawy koncepcyjne oraz inne sprawy rożne):

Anna Banasik (605 634 938, mail: ania.banasik@marki.net.pl)

Kierownictwo artystyczne koncertu:

Michał Męczyński (501 286 272, mail: pisful@tlen.pl)

Jakub Sieluk (508 135 926, mail:k sieluk@o2.pl)

Dary, sponsoring i wolontariat:

Maria Krzyżanowska (607 282 718, mail: laudanda@wp.pl)

Jacek Orych (601 861 021, mail: jacek@orych.pl)

Media i reklama:

Anna Dąbrowska - Pękocka (mail: anno-domini@o2.pl)

Krzysztof Bychowski (501 271 048, mail: krzysztof@marki.net.pl)

Rozpoczęła się praca sztabów w całej Polsce! 2. XII. 2009  fundacja WOŚP zaprosiła wszystkie sztaby na konferencje Allegro oraz koncert na warszawskim Torwarze inaugurujący przygotowania do WOŚP 2010 - było gorąco, kolorowo  i gwarno - a  możliwość zobaczenia ludzi z bratnich sztabów - bezcenna:) Dobrze wiedzieć, że gdzieś obok są ludzie, którym zależy równie mocno jak nam :)

Kolejna relacja z frontu prac już niebawem - na zakończenie krótki fotoreportaż z narad w siedzibie sztabu przy ul. Dużej 1.

Ze świąteczno - orkiestrowym pozdrowieniem

Anna Dąbrowska - Pękocka

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry