Ad vocem pisma Zarządu Transportu Miejskiego

Piotr Matusiak UMMarki

 11 grudnia 2007    17:52

W związku z opublikowanym na łamach portalu Społeczności Marek pismem Zastępcy Koordynatora Działalności Handlowej, Kierownika Sekcji Skarg Działu Przepisów Taryf Pani Moniki Tokaj niniejszym uprzejmie informuję, iż:

1. Do dnia dzisiejszego tj. 11 grudnia 2007 roku ze strony Zarządu Transportu Miejskiego do Urzędu Miasta Marki nie wpłynęło żadne pisemne wystąpienie dotyczące ?inicjatywy utrzymania podjazdów linii 718 do pętli zlokalizowanej przy fabryce Okładzin Ciernych FOMAR."

2. W rozmowie telefonicznej, która miała miejsce pod koniec miesiąca października, przedstawiciel Zarządu Transportu Miejskiego zakomunikował, iż warunkiem koniecznym dla funkcjonowania 1 listopada komunikacji autobusowej linii 718 do pętli Marki FOC jest wykonanie przez Miasto Marki Projektu Organizacji Ruchu.

3. Po analizie, w Urzędzie Miasta uznano, iż koszty wykonania żądanej przez ZTM dokumentacji były by nieadekwatnie wysokie w stosunku do korzyści, jakim jest zorganizowanie tzw. podjazdów linii 718 odbywających się jeden dzień w roku kalendarzowym.

Z poważaniem

Piotr Matusiak
/ - /
Naczelnik Wydziału
ds. przygotowania i wdrażania
programów unijnych
oraz promocji miasta


URZĄD MIASTA MARKI ? AL. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 95 ? 05-270 MARKI
TEL. 0 22 781 10 03 WEW. 125 ? 0 509 954 524
FAX 0 22 781 13 78 ? PIR@MARKI.PL
WWW.MARKI.PL

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry