Rusza strona internetowa mareckiej Platformy

Paweł Pniewski POMarki

 4 stycznia 2010    14:57

poKoło Platformy Obywatelskiej RP w Markach zaprasza do odwiedzenia swojej nowej strony internetowej. Adres strony: www.marki-platforma.org. Na stronie internetowej mareckiej Platformy znaleźć będzie można aktualności związane z naszym Kołem, informacje o członkach PO, formularz kontaktowy, czy też ustawy oraz ordynacje wyborcze związane z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego w Polsce.

Zachęcamy również do głosowania w sondach, jakie będą zamieszczane na stronie głównej. Nasza strona jest jeszcze w trakcie tworzenia, dlatego też informujemy, że systematycznie będzie ona zapełniana treścią i aktualizowana. Mimo stworzenia własnej strony internetowej nasze Koło będzie w dalszym ciągu zamieszczało informacje na Portalu Społeczności Marek marki.net.pl.

Jednocześnie z uruchomieniem strony internetowej stworzyliśmy nowe możliwości kontaktu z naszym Kołem dla mieszkańców Marek:
adres e-mail - kontakt@marki-platforma.org
telefon kontaktowy - 511-077-631
komunikator GG - 5104014

Członkowie Koła
Platformy Obywatelskiej RP
w Markach

Galeria

zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry