Świąteczne świece w MOK - relacja z warsztatów

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 22 grudnia 2009    12:00

2009-12-19 rekodzielo swiece 00319 XII. 2009 o godz. 10.00 odbyły się w Mareckim Ośrodku Kultury "Warsztaty rękodzieła" - cykliczne spotkania dla dorosłych i młodzieży zainteresowanych prostymi technikami rękodzielniczymi takimi jak podstawy technik papierowych, scrapbookingu czy decoupage. Tym razem tematem spotkania były świąteczne świece - zdobione techniką decoupage. Podczas tych zajęć uczestnicy poznali podstawowe zasady pracy z papierem do decoupage oraz medium do świec, dając upust swojej kreatywności i spędzając czas w miłej, świątecznej już atmosferze. Wszystkie przedmioty powstałe podczas warsztatów uczestnicy zabrali ze sobą do domu, aby móc pochwalić się przed rodziną i znajomymi, oraz czerpać inspirację do kolejnych, tym razem samodzielnych prac.
Kolejne zajęcia - "Mini albumy" już w styczniu. Na zajęcia każdy z uczestników przynosi minimum 6 zdjęć w formacie 5x7,5 cm
Zapisy i wpłaty w sekretariacie Mareckiego Ośrodka Kultury, ul. Fabryczna 2. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszamy serdecznie!

Prowadząca zajęcia: Anna Dąbrowska - Pękocka
strona: http://tworzysko.blogspot.com

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry