Znów witamy Nadzieję

Paweł Pniewski POMarki

 22 grudnia 2009    11:37

świeczuszka1W tę jedyną w roku magiczną noc, w symbolach żłobka i choinki odradza się w nas Nadzieja. Na miłość w rodzinie, na dobre zdrowie, ambitną młodość i pogodną starość. Na radość przyjaźni, na radosne i bogate życie. Na wszystko, czego na co dzień nam brakuje, albo czego nie dostrzegamy. Witając Nadzieję niesioną przez Tego, który narodził się w Betlejem, odnajdujmy także Nadzieję w nas samych i w naszych najbliższych.

Pragniemy złożyć mieszkańcom naszego miasta życzenia magicznych, zdrowych, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Narodzenia Pańskiego. Chwili refleksji i zadumy przy wigilijnym stole oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń w wypełnionym Nadzieją Nowym 2010 Roku.

Członkowie Koła Platformy Obywatelskiej RP w Markach

Galeria

fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry