Sensacyjne wieści z lokalnego dodatku "Gazety Wyborczej"

Jacek Orych ObwodnicaMarek Marki2020

 28 grudnia 2009    11:43

avatar - LOGOLobbing mieszkańców Marek okazał się skuteczny - donosi "Gazeta Radom" Czyżby obwodnica Marek była na wyciągnięcie ręki?

Przed świętami w radomskim dodatku "Gazety Wyborczej" ukazał się tekst zatytułowany "Szerokiej drogi! Nie tylko do Warszawy".  Im bardziej zagłębialiśmy się w jego lekturę, tym szybciej zaczynało bić nam serce. Oto kluczowy cytat:
Jak się nieoficjalnie dowiaduje "Gazeta", skuteczny okazał się lobbing mieszkańców Marek i Ministerstwo Infrastruktury zapali zielone światło dla budowy obwodnicy tego miasta. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad dostała sygnał, że ma już szykować przetarg na projekt odcinka ekspresowej S8 na przedłużeniu przebudowywanej właśnie Trasy Toruńskiej w Warszawie. Obwodnica Marek w optymistycznej wersji byłaby gotowa w latach 2012-2013.

Trzymamy kciuki, by nieoficjalne informacje stały się oficjalnymi.

Pełny tekst:  przeczytasz tu

Grupa Marki 2020

Galeria

fot. 1
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry