Orkiestrowo zaPuszkowani - fotorelacja :)

Anna Dąbrowska-Pękocka WOŚP

 3 stycznia 2010    20:59

Okres okołoświąteczny nie był powodem do tego, aby sztab marecki  WOŚP zawiesił swoją działalność - i choć najważniejsza część planu została wykonana, do przemyślenia, omówienia i przygotowania pozostało jeszcze bardzo wiele szczegółów  - choćby identyfikatory i puszki dla  300 wolontariuszy kwestujących dla WOŚP w finałową niedzielę  na terenie Mareckich ulic, w okolicach kościołów oraz na terenie Parku Handlowego Ikei i w centrum M1. Pracy - niemało, ale wspólnymi siłami i w miłej atmosferze nawet składanie, foliowanie i klejenie wcale nie jest nudne. Zwłaszcza, że w międzyczasie powstaje ostateczny grafik występów, przygotowywane są fanty na loterię, klejony jest banner i foliowane  identyfikatory  - w końcu do Finału pozostał zaledwie tydzień!
Poniżej fotorelacja z puszkowych przygotowań - informacja o terminie spotkania dla wolontariuszy już niebawem pojawi się na stronie - zapraszamy!
Z noworocznym pozdrowieniem
Sztab marecki WOŚP

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry