PORR POLSKA MISTRZEM WARSZAWY!!!

Mikołaj Szczepanowski TPM

 13 stycznia 2010    22:52

Zespół Mistrza Marek - PORR Polska zwyciężył w Turnieju Mistrzów - rozgrywkach skupiających najlepsze zespoły z warszawskich lig amatorskich. Do składu znanego z TPM CUP'09 (Bartusz Wojtunik i Sebastian Kołaczew - zawodnicy Marcovii Marki) dołączył bramkarz Team 4 Fun Dariusz Rosiński, Łukasz Zalewski z Czerwonych Diabłów i Robert Różycki z In Plusu (na codzień również zawodnicy Marcovii). Towarzystwo Przyjaciół Marek gratuluje i życzy dalszych sukcesów!


final-TM_4

Na stronie Turnieju o Puchar Burmistrza Kobyłki pojawiły się wyniki - najwyżej sklasyfikowany zespół z TPM CUP'09 to Red Devils (4.miejsce), po resztę wyników zapraszam TUTAJ

W ubiegłotygodniowym turnieju w Wołominie wziął udział zespół Bar 7 - niestety tutaj też nieoficjalne źródła podają, że wicemistrzowi Marek nie udało się dostać na podium.

Fotografia pochodzi ze strony halapilkarska.pl

Galeria

fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry