W odpowiedzi Burmistrzowi Marek w sprawie obwodnicy

Paweł Pniewski POMarki

 15 stycznia 2010    16:19

wiaduktZamieszczam pismo Sławomira Ludwiniaka, przewodniczącego Koła Platformy Obywatelskiej PR w Radzyminie, skierowane do Pana Burmistrza Janusza Werczyńskiego w odpowiedzi na umieszczenie nieprawdziwego stwierdzenia na stronach internetowych Urzędu Miasta oraz Portalu Społeczności Marek, jakoby pismo skierowane do Prezesa Rady Ministrów przez posłów na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, należących do klubu  parlamentarnego Platformy Obywatelskiej RP, powstało "dzięki osobistemu staraniu burmistrza".

pismo obwodnica

Sprostowanie - pismo, o którym mowa nadal znajduje się na stronach internetowych Urzędu Miasta, 15 stycznia br. wróciło na stronę główną.Paweł Porębski
przewodniczący Koła
Platformy Obywatelskiej RP
w Markach

Galeria

fot. 1
fot. 2
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry