WOŚP 2010-POKAZ UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki SP1 UKSSanchin

 17 stycznia 2010    00:27

W dniu 10 stycznia 2010 r. już po raz XVIII odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak w zeszłym roku graliśmy dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Po raz kolejny dla uczestników orkiestry gościny użyczyła Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach. Wśród zaproszonych do udziału znaleźli się też zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego SANCHIN. W trakcie krótkiego pokazu zaprezentowali oni swoje umiejętności. Grupa początkująca wykonała serie technik podstawowych, grupa średniozaawansowana kombinacje technik oraz Kata. Najstarsi zaprezentowali trening z przyrządami oraz formy walki czyli Kumite. Ostatnim punktem był pokaz samoobrony wykonany w pełnym kontakcie, jak mogli zaobserwować zebrani sensei Monika Wysocka doskonale dawała sobie radę wywołując salwy gromkich braw. Po pokazie wszyscy uczestnicy zostali obdarowani przez organizatorów słodyczami.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim RODZICOM, którzy nie bacząc na trudne warunki pogodowe przyprowadzili swoje pociechy na ustaloną godzinę. Mam nadzieję, że skromny występ małych Karateka uświetnił oprawę tak wspaniałej idei.
DZIĘKUJĘ !!!

więcej zdjęć na www.karate-marki.pl

Sekretarz UKS SANCHIN

mgr Piotr Wysocki

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry