Blondynka miała rację

Krystyna Siennicka

 21 grudnia 2007    11:03

hpim9641×4.jpgPisałam niedawno o wejściu do Urzędu Miasta. Żartobliwie. Dzięki Bogu nikt się nie obraził. Co nowego? Przybyła tabliczka wyraźnie wskazująca na informacje dla osób niepełnosprawnych. Postawiono nowe kwietniki. Co prawda betonowe, ale wykończone drewnem. Wyglądają dobrze. Mi się podobają. Już widzę w nich kwiatki kolorowe.
Zmiany wokół obu a właściwie trzech wejść do urzędu następują może i powoli, ale konsekwentnie. Widać w tym wszystkim pewien zamysł i co tu ukrywać - czuć rękę gospodyni. Tak, tak - to nie pomyłka. Czuć rękę gospodyni. Rządzi tym wszystkim pani Elżbieta Pielasa, szefowa "mienia komunalnego".

dscf1002-01.jpg

Jeśli jeszcze niedługo ujrzymy daszek zgrabny a elegancki nad nowym wejściem od strony parkingu - to w zasadzie będzie etap zamknięty. Jeszcze tylko wymienić "ambonę" nad wejściem "bankowym" i zmieni się całkowicie wygląd budynku od strony parkingu.

dscf1003-01.jpg

A co ma do tego blondynka?
Odpowiedź pod adresem:
http://www.marki.net.pl/instrukcja-wejscia-1512

Krystyna Siennicka

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry