JOKER "zagrał" w Orkiestrze

Janusz Aftyka UKSJoker

 16 stycznia 2010    21:30

pokazjudo1Po raz kolejny, podczas XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 10 stycznia 2010 r. w Markach, Uczniowski Klub Sportowy JOKER zaprezentował swoich judoków w specjalnie na tę okazję przygotowanym pokazie.

Na scenę, ustawioną w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach, weszła grupa dzieci i młodzieży w białych judogach. Po słowie wstępnym wygłoszonym przez prezesa Klubu, trenera Janusza Aftykę, rozpoczęła się rozgrzewka, element podstawowy każdych zajęć, przygotowujący do dalszej, profesjonalnej części.

Następnie zaprezentowano elementy walki typowej dla judo. Kolejni zawodnicywykonywali różne rodzaje chwytów i padów. Najciekawsze i jednocześnie najtrudniejsze fragmenty pokazu zaprezentowali trenerzy. Trener Janusz Aftyka wraz z zawodnikiem Kamilem Jamorskim zaprezentowali formę KATA, natomiast trener mariusz Madeński zaprezentował techniki ze starszymi zawodnikami.

Pokaz zakończył się elementem humorystycznym, ukazującym możliwości każdego zawodnika, bez względu na wiek i wzrost - najmłodsi, w tym także dziewczynki, wykazali swoją przewagę nad większymi, pokazując im, gdzie jest ich miejsce w szeregu.pokazjudo2

Występ udowodnił, że umiejętności zawodników z roku na rok są coraz większe. Publiczność, doceniając to, nagrodziła młodych zawodników z UKS JOKER dużymi brawami.

Po pokazie wylicytowany został półroczny karnet na bezpłatne uprawianie judo. Zwycięzcy gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do rozpoczęcia przygody swojego życia, jaką może stać się judo.

Nabór zimowy do sekcji judo już od lutego :-) ZAPRASZAMY

red. E.M.K.

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry