"Rock-dzieciak" i Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy.

Michał Męczyński RockDzieciak

 25 stycznia 2010    11:31

IMG_1527Rock-dzieciak zagrał dla Mareckiej publiczności w trakcie 18 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Program naszego występu składał się z dwóch części.

W części pierwszej - trzy dziewczyny uczestniczące w warsztatach prowadzonych w Stowarzyszeniu "Rock-dzieciak" - Karolina Makowska, Ola Staszewska oraz Daria Winiarz razem z niżej podpisanym Michałem Męczyńskim w roli akompaniatora i dodatkowego wokalisty, wykonały autorskie piosenki: "Radość bycia razem", "The Strongest Call" oraz znany standard "We are the world".

W drugiej części występu zagraliśmy cover utworu "We will rock you" zespołu Queen. Wykonanie: Paulina Szafrańska oraz Paulina Mańk grające na instrumentach perkusyjnych, 10 osobowy chórek młodzieży z "Rock-dzieciaka" oraz mocno zachrypnięty, prowadzący marecki finał Michał Męczyński - gitara elektryczna i śpiew.

Burza oklasków kończąca nasz występ świadczyła o tym, iż podobało się publiczności to, co mieliśmy tego popołudnia do zaproponowania. Czekajcie na nasze kolejne występy, jeszcze nie jedno wam pokażemy!
Keep on rockin' !

Michał Męczyński
Prezes Stowarzyszenia Rock-dzieciak

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry